Gładzie Warszawa

Czy Twoja nieruchomość wymaga remontu? Wilgoć dostaje się do wnętrza lub pleśń uszkadza materiał budowlany i należy na nowo pomalować ściany? Dobrze trafiłeś, my zajmiemy się profesjonalnym remontem, rzetelnie i kompetentnie. Jesteśmy Twoim partnerem w osuszaniu murów, naprawie betonu, renowacji balkonów, walce z pleśnią, usuwaniu grzybów, oraz renowacji elewacji i gładzi Warszawa. Oferujemy wszelkie prace malarskie, głównie w prywatnych przestrzeniach mieszkalnych i na klatkach schodowych, ale także w sektorze komercyjnym, np. w firmach, gabinetach lekarskich, biurach, poczekalniach itp.

Gładzie, szpachlowanie, tynkowanie, malowanie – Warszawa – dobra cena

Oprócz wysokiej jakości aranżacji wnętrz z wyrafinowanymi i innowacyjnymi koncepcjami, takimi jak tapetowanie, malowanie, glazurowanie, owijanie i techniki szpachlowania, oczywiście z przyjemnością przeprowadzimy w tym celu również „prostą i tanią renowację”. Sprawdź nas – gładzie Warszawa – najlepsza cena!

Gładzie Warszawa – szpachlówka ścienna – powierz nam wykończenia swojego wnętrza lub zewnętrznych ścian budynku

Szpachlówkę ścienną można opisać jako drobny proszek na bazie białego cementu, tworzony z gładkiej mieszanki i nakładany na ściany przed malowaniem. Szpachlówka ścienna nakładana jest przed ostateczną farbą, aby wydłużyć żywotność farby. Szpachlówka ścienna jest tylko podkładem pod farbę – poza tym nie ma żadnej innej wartościowej funkcji. Może być stosowana zarówno na suchych, jak i mokrych ścianach, a także do wykańczania ścian wewnętrznych i zewnętrznych. Szpachlówka ścienna jest zwykle używana do pielęgnacji ścian i dodawania drobniejszego wykończenia.

Gładzie szpachlowe Warszawa

Szpachlówka ścienna jest w istocie substancją cementową, której podstawową funkcją jest wyrównanie powierzchni i stworzenie wyrównanej pod kolejne warstwy farby. Pomaga również w wypełnieniu drobnych pęknięć i porów, usuwając wszelkie nierówności na ścianie. Stanowi ochronną gładką bazę pod aplikację farby. Działa również jako wypełniacz, ponieważ można wypełnić pęknięcia lub wszelkie plamy na ścianie. Pozwala na nanoszenie na ściany wszystkich rodzajów kolorów.

Zaletą szpachlówki do ścian jest to, że można ją z łatwością stosować zarówno na zewnątrz, jak i na powierzchniach wewnętrznych, niezależnie od tego, czy jest stara, czy nowa.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zalety szpachli ściennej

Doskonale łączy się z podłożem betonowym lub tynkowanymi powierzchniami. Dlatego też, po nałożeniu na zewnętrzne lub wewnętrzne ściany domu szpachli ściennej może ona stworzyć gładką, pozbawioną falistości powierzchnię, zapewniającą piękne wykończenie farby.

Niektóre z zalet gładzi to:

 • poprawia wytrzymałość ściany na rozciąganie,
 • szpachlówka ścienna wydłuża żywotność farby ściennej,
 • ekonomiczny sposób na zmniejszenie zużycia farb na ścianach,
 • jest odporna na wilgoć,
 • szpachlówka ścienna zapewnia gładsze wykończenie,
 • szpachlówka nie łuszczy się i nie ulega łatwo uszkodzeniu,
 • aplikacja wielofunkcyjna,
 • wydobywa rzeczywisty odcień farby, zapewniając błyszczące, gładkie i efektowne wykończenie ścian,
 • nie ulega uszkodzeniom i zapobiega niepożądanemu łuszczeniu się drogich powłok malarskich.

Nasz zakres usług obejmuje nie tylko kładzenie gładzi w mieście Warszawa, ale również indywidualne remonty budynków, aż po nowe konstrukcje:

 • tynk wewnętrzny i zewnętrzny,
 • tynki gipsowe, wapienno-cementowe i gliniane,
 • systemy kompozytów termoizolacyjnych,
 • szpachlówka – gładzie.

Nasze usługi obejmują również wszelkiego rodzaju prace z zakresu ochrony drewna i budynków, takie jak szklenie i lakierowanie okien i drzwi drewnianych. Z nami uzyskasz też atrakcyjne powłoki elewacyjne na domach jedno i wielorodzinnych.

Jeśli planujesz kompletny remont lub potrzebujesz usługi renowacja elewacji Warszawa, możesz skontaktować się z naszą firmą.

Możemy również zaoferować indywidualne porady we wszystkich kwestiach związanych z izolacją elewacji i środkami oszczędzania energii. Wszystkie prace związane z ociepleniem wnętrz oraz całkowitym remontem piwnic i dachu.

gladzie