Hydroizolacja fundamentów Warszawa

Wyspecjalizowaliśmy się w uszczelnianiu elementów stykających się z gruntem i oferujemy wysokiej jakości, zoptymalizowaną kosztowo i oszczędną metodę budowy. Nasz zespół ma doświadczenie w dziedzinie uszczelniania i regularnie bierze udział w dokształcaniu i szkoleniach na temat hydroizolacji fundamentów – działamy na terenie miasta Warszawa i w okolicach.

Zawsze proponujemy indywidualne rozwiązanie dostosowane do sytuacji klienta. Inspirujemy naszych klientów celową i czystą metodą pracy oraz oczywiście gwarancją szczelności.

Rozwiązania dla istniejących budynków – hydroizolacja / izolacja fundamentów Warszawa

Czy masz mokre lub wilgotne pomieszczenia piwniczne w swojej nieruchomości? Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możemy z tym zrobić. Niezależnie od formy uszkodzeń spowodowanych wilgocią możemy przeprowadzić hydroizolację / izolację fundamentów na terenie miasta Warszawa i w okolicach. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie hydroizolacji naprawczej i zapobiegawczej, zawsze znajdujemy rozwiązanie.

Z reguły hydroizolację piwnic wykonuje się w ciągu kilku dni. Dzięki renowacji możesz wrócić do codziennego życia po bardzo krótkim czasie – i cieszyć się stale suchymi pomieszczeniami w piwnicy.

Najmniejsze możliwe ograniczenia podczas remontu

Nasza hydroizolacja piwnic jest zwykle wykonywana od wewnątrz – czyli w Twojej piwnicy. W większości przypadków możemy obejść się bez interwencji z zewnątrz. Oznacza to, że nasza praca jest dla Ciebie minimalnie inwazyjna.

Rozwiązania dla nowego budownictwa – hydroizolacja / izolacja fundamentów Warszawa – budownictwo mieszkaniowe i pomieszczenia magazynowe o wysokiej jakości użytkowania

Jednym z największych wrogów budynku jest woda lub wilgoć, która wnikając w elementy budynku może wyrządzić tam znaczne szkody. Dlatego hydroizolacja fundamentów budynków w Warszawie ma kluczowe znaczenie. Wadliwa hydroizolacja budynku może prowadzić do wnikania wilgoci do elementów, które następnie tracą swoje właściwości nośne lub izolacyjne. Skutkiem może być również plaga szkodników organicznych, takich jak pleśń lub sucha zgnilizna.

Oferujemy Państwu kompletne rozwiązanie do uszczelniania obiektów budowlanych. Zapytaj też o usługę termoizolacja Warszawa.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Hydroizolacja fundamentów, ścian piwnic, tarasów na dachu, balkonów – Warszawa

Oprócz nieszczelnego dachu – piwnica, ściany zewnętrzne i nieszczelne spoiny to miejsca, w których często wnika wilgoć.

Do uszczelniania balkonów i tarasów stawiane są najwyższe wymagania uszczelnieniu. Balkony i tarasy są stale narażone na deszcz lub pryskającą wodę i często podlegają dużym wahaniom temperatury. Uszczelnienie balkonu musi być odporne na warunki atmosferyczne, wodoszczelne i odporne na ścieranie. Ewentualne ruchy budynku występują również w obszarze zewnętrznym, dlatego konieczne jest zastosowanie systemów przekrywających rysy. W przypadku uszczelniania powłokami bitumicznymi nakładanymi w postaci płynnej, na przygotowane, czyste podłoże betonowe nakłada się podkład. Na połączeniu ze ścianą tworzy się rowek uszczelniający, który zapobiega uszkodzeniu uszczelki spowodowanemu ruchami między balkonem lub tarasem a ścianą.

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym uszczelnianiu budynku

Istotną pozycją kosztową przy hydroizolacji murów piwnicy od zewnątrz są prace ziemne i brukarskie. Alternatywą jest uszczelnienie od wewnątrz metodą wtryskową. Wykwalifikowani pracownicy naszej firmy mają duże doświadczenie w tej metodzie.

Metody wykonywania hydroizolacji budynków, hydroizolacja piwnic:

  • uszczelnienie zewnętrzne ścian grubą powłoką bitumiczną modyfikowaną tworzywem sztucznym (PMBC) i arkuszami uszczelniającymi w zależności od naporu wody,
  • hydroizolacja pozioma od wewnątrz lub na zewnątrz poprzez wstrzyknięcie żelu uszczelniającego,
  • uszczelnienie poziome metodą piłowania ściennego,
  • iniekcja kurtynowa jako uszczelnienie powierzchni od wewnątrz,
  • kompresja pęknięć na ścianach, złączach wsporczych podłogi i złączach elementów,
  • hydroizolacja wnętrz za pomocą zaczynu uszczelniającego i tynku uszczelniającego,
  • zastosowanie systemów tynków renowacyjnych,
  • kompletna renowacja piwnic, w tym podłóg, sufitów, okien i szybów świetlnych.

Uszczelnienie przed wodą oznacza maksymalną żywotność fundamentu. Skontaktuj się z nami i poznaj zakres cenowy izolacji fundamentów w Warszawie.

fundamenty