Roboty wykończeniowe stan deweloperski Warszawa

Co to jest remont pod klucz?

Ale co właściwie oznacza tak zwany remont „pod klucz” ? Termin „pod klucz” ma na celu wyjaśnienie, że po zakończeniu wszystkich prac klucz zostaje przekazany i można wprowadzić się natychmiast i bez dalszych prac przygotowawczych.

Remont mieszkania z profesjonalistami w swojej branży

Od renowacji mieszkania po dobudowanie jednego piętra na dachu – nasza firma to kompetentny i niezawodny kontakt w zakresie działań renowacyjnych dla wszystkich branż z jednego źródła.

Nasza oferta usług obejmuje kompleksową renowację mieszkań, renowację domów i renowację starych budynków, projektowanie wnętrz oraz prace adaptacyjne i remontowe. Naszych klientów przekonujemy profesjonalną kompetencją i szybką realizacją.

Nasza oferta usług obejmuje między innymi renowację starych budynków, projektowanie wnętrz, prace adaptacyjne i remontowe oraz generalne remonty kamienic. Przekonujemy naszych klientów kompetencjami technicznymi, rzetelnością i profesjonalnym zarządzaniem.

Roboty wykończeniowe stan deweloperski Warszawa

Jako potężna i zarządzana przez właścicieli firma budowlana, naszym celem jest zagwarantowanie najwyższego poziomu jakości w najlepszej cenie oraz efektywne projektowanie przestrzeni życiowej dzięki naszej wiedzy w zakresie remontów pod klucz w Warszawie.

Posiadamy między innymi takie usługi jak:

Jedna osoba kontaktowa do całego remontu

Przez cały okres budowy masz stałą osobę kontaktową, która w każdej chwili odpowie na wszystkie Twoje pytania i zadba o Twoje potrzeby.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Remont pod klucz – tak planujemy

Jeśli chcesz zaplanować prace remontowe (roboty wykończeniowe stan deweloperski Warszawa), przejrzyj pokój po pokoju w domu lub mieszkaniu i zrób notatki. A najlepiej wykonaj je razem z naszym specjalistą. Oto niektóre z punktów, które należy wziąć pod uwagę lub omówić:

  • okna,
  • ogrzewanie,
  • izolacja cieplna,
  • instalacja wodna,
  • instalacja elektryczna,
  • tynk na ścianach.

Zaczynamy od prac zewnętrznych (wstawianie nowych okien itp.) i krok po kroku przenosimy swoje działania do środka. Wszelkie prace powodujące zabrudzenia i kurz należy wykonać w pierwszej kolejności. Remont i projekt łazienki i kuchni wymaga dodatkowego zaplanowania: gdzie jest miejsce na odpływy wody, przyłącza elektryczne itp.? Dopiero po tych środkach można pokryć sufity.

Jak znaleźć odpowiednią firmę do swojego projektu? Roboty wykończeniowe stan deweloperski Warszawa

Hydraulika, ogrzewanie, elektryka, glazura, malowanie i tapetowanie, stolarstwo w tym schody, parapety, drzwi – wszystko w jednym – roboty wykończeniowe stan deweloperski Warszawa.

Renowacje i remonty pod klucz w Warszawie i okolicach stają się coraz ważniejsze, nie tylko ze względu na rosnące ceny nieruchomości i starzenie się istniejących budynków. Ponieważ środki dostosowane do indywidualnych przypadków i profesjonalna organizacja remontu są o wiele ważniejsze przy budowie nowego budynku niż oddanie surowego mieszkania, wiele osób polega dziś na robotach wykończeniowych „pod klucz”. W rzeczywistości ma to wiele zalet i może znacząco odciążyć klienta finansowo i nerwowo. Oferujemy kompleksowe usługi i zapewniamy spokojny sen nowych właścicieli mieszkania czy domu.

Korzyści z renowacji pod klucz z naszą firmą

Niezależnie od tego, czy docelowo wszystkie usługi są świadczone „pod klucz”, czy też niektóre usługi pozostawia się klientowi, zalety tego typu organizacji przy przeprowadzaniu prac remontowych są oczywiste. Ponieważ kontaktujesz się tylko z jedną firmą jako wykonawcą, masz tylko jedną osobę kontaktową do wszystkich aspektów nadchodzących prac. To znacznie zmniejsza wysiłek wymagany do koordynacji, ponieważ te same informacje istotne dla wszystkich robót nie muszą być przekazywane w kółko. Co więcej, oszczędzasz również poszukiwanie wielu firm do wykonania całej pracy.

Zadzwoń do nas lub napisz i umów się na rozmowę oraz wstępną wycenę.

wykończenie mieszkania
malowanie ścian
roboty wykończeniowe