Zabudowy GK Warszawa

Ściany z płyt gipsowo-kartonowych – zabudowy GK, jakie wykonujemy w Warszawie i okolicach są elastyczne, zajmują mało miejsca i są trwałe. Umożliwiają również indywidualne planowanie. Krótkie czasy budowy czynią je szczególnie ekonomicznymi i atrakcyjnym rozwiązaniem.

Nie ma domu bez ścian. Ściany tworzą przestrzeń do życia i pracy, chronią mienie, zapewniają prywatność i intymność, chronią przed zimnem, hałasem i upałem oraz zapewniają skuteczną ochronę przeciwpożarową. A przecież budowanie ściany nie jest trywialne – jednak nasza firma może pokazać Ci, jak dzięki płytom gipsowym zabudowie GKB, jakie wykonujemy w Warszawie, możesz zaoszczędzić czas i pieniądze.

Konstrukcje i zabudowy GK Warszawa

Do nieskomplikowanej i efektownej budowy ściany wewnętrznej sprawdziły się płyty gipsowo-kartonowe w technologii suchej zabudowy – zarówno w budynkach użyteczności publicznej, komercyjnych, jak i mieszkalnych. Dzięki temu materiałowi możesz spełnić wymagania planowania i indywidualne potrzeby, a funkcjonalność i swoboda projektowania, oszczędność i trwałość, bezpieczeństwo, komfort i zrównoważony rozwój są automatycznie gwarantowane.

Ściany i zabudowy GKB Warszawa

Sucha konstrukcja z płyt gipsowo-kartonowych jest zasadniczo objęta przepisami, a tym samym spełnia odpowiednie normy w zakresie izolacji przeciwpożarowej, cieplnej i akustycznej. Płyta gipsowo-kartonowa, która od tego czasu jest synonimem wszystkich płyt gipsowych, była decydująca dla tych standardów, które obowiązują do dziś i są stale rozwijane.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Obszary zastosowania płyt kartonowo-gipsowych – zabudowy GK / GKB – Warszawa

  • Ścianka działowa – czy jedno pomieszczenie powinno zamienić się w dwa? Możesz łatwo to zrobić używając do tego zabudowy GK / GKB.

  • Przegroda pomieszczenia – szybko i łatwo zamontuj dodatkową ścianę gipsową, w razie potrzeby podzieloną, która dzieli i buduje pomieszczenie.

  • Izolacja akustyczna – izolacja akustyczna to ważna kwestia, która pojawia się na etapie planowania lub później. Mamy odpowiednie rozwiązanie dla Twojego projektu. Skontaktuj się z nami i wybierz odpowiednie rozwiązanie!

  • Montaż drzwi – czy Twoja nowa płyta gipsowo-kartonowa potrzebuje drzwi? Dzięki naszym wysokiej jakości systemom jest to łatwe. Skontaktuj się z nami i zapytaj, jak włączyć drzwi do jednostki suchej zabudowy.

  • Okładzina – jeśli trzeba wyprostować i ozdobić stare, nierówne lub krzywe ściany, często najprostszym rozwiązaniem jest okładzina z płyt kartonowo-gipsowych – zabudowa GK / GKB. Ściana pokryta płytą gipsowo-kartonową często może nawet poprawić izolację akustyczną i izolację cieplną.

Ponadto istnieje wiele innych zastosowań, w których płyty gipsowo-kartonowe wykonane z gipsu znacznie poprawiają procesy pracy i estetyczne metody budowy.

Można oczywiście też bez problemu pomalować lub wytapetować ścianę z płyt gipsowo-kartonowych. Ściana wewnętrzna wykonana z lekkiego gipsu umożliwia solidną, indywidualną budowę nawet w wilgotnych pomieszczeniach, zapewnia izolację akustyczną i jest antywłamaniowa.

Specjalne kształty ścian dla specjalnych wymagań

Oprócz płaskiego panelu standardowego dostępne są rozwiązania na każdą potrzebę, w tym konstrukcje zakrzywione i specjalne konstrukcje przeciwwilgociowe z podstawkami pod urządzenia sanitarne oraz roboty wykończeniowe Warszawa. Nasze usługi obejmują również specjalne ściany o podwyższonej ochronie przed hałasem, ogniem lub promieniowaniem, a także różne ramy szkieletowe wykonane z drewna lub metalu.

zabudowa GKB