O nas

Partor Service Sp. z o.o. jest funkcjonującą od 2015r. firmą świadczącą usługi budowlane na terenie Warszawy i okolic. Specjalizujemy się w wykonywaniu i renowacji elewacji budynków, usługach remontowo-budowlanych, hydroizolacjach fundamentów i tarasów oraz usługach dekarskich.

W krótkim okresie czasu staliśmy się solidną, profesjonalną i cenioną firmą świadczącą usługi na rzecz instytucji publicznych, Wspólnot Mieszkaniowych, Spółdzielni oraz inwestorów indywidualnych. Wysokie kwalifikacje naszego zespołu oraz znajomość zagadnień wykonawczych pozwalają nam podjąć się złożonych i skomplikowanych projektów.

Dzięki temu, że posiadamy własne zaplecze techniczne, logistyczne oraz możliwości dostawcze jesteśmy w pełni samodzielni i przygotowani na nowe doświadczenia. 

Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji, wszystkie rodzaje oraz zakres usług poprzedzane są bezpłatnym doradztwem na każdym etapie prac oraz wstępną wyceną.  Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt oraz współpracujemy tylko z zaufanymi hurtowniami budowlanymi których jakości produktów jesteśmy pewni.  Korzystamy ze sprawdzonych materiałów wielu renomowanych producentów dzięki czemu  możemy realizować usługi w sposób całościowy łącząc fachową  robociznę z terminową dostawą materiałów. 

Efektywna praca zespołowa

Wieloletnie doświadczenie

Zastosowanie najnowocześniejszych technologii