Remont elewacji warszawa

Czy elewacja Twojego domu jest stara i nieestetyczna? Czy na ścianach są pęknięcia, a nawet odpryski? Czy tynk się kruszy? W takim razie czas na remont elewacji! Innymi przyczynami remontu mogą być połączenia, które należy odnowić (np. na parapetach), nieestetyczne oznaczenia płyt izolacyjnych lub uszkodzenia.

Ściany Twojego budynku każdego dnia opierają się słońcu, burzom, opadom deszczu oraz innym zjawiskom atmosferycznym. Nic dziwnego, że fasada się zużywa lub zostaje zaatakowana przez glony. Jednak nienaruszona elewacja jest niezbędna do ochrony muru przed wpływami środowiska i wilgocią.

Remont elewacji na terenie Warszawy zostaw naszym profesjonalistom! Nasza praca zawsze zaczyna się od dokładnej kontroli elewacji. Jeśli Twoja elewacja jest w dużej mierze nienaruszona, zwykle wystarczy renowacja elewacji, czyli: powierzchnia jest oczyszczona, drobne uszkodzenia naprawione i przemalowane.

Zwróć szczególną uwagę na:

 • pęknięcia w elewacji lub ścianach,
 • zatkane rynny,
 • glony lub pleśń na ścianach,
 • rozdrobniony, ukruszony tynk.

Jednak w przypadku poważnych uszkodzeń, takich jak kruszenie lub pękanie tynku, niezbędna jest renowacja, a nawet remont elewacji – nasze usługi wykonujemy na terenie miasta Warszawa i w okolicach. Nasi specjaliści dokładnie sprawdzają pęknięcia, aby wykluczyć wady budynku i uniknąć ich w przyszłości – w ten sposób Twój mur będzie nadal chroniony przed wpływami środowiska i wilgocią.

Wymagane jest tutaj nie tylko techniczne knowhow i kunszt naszych ekspertów, ale należy również przestrzegać dodatkowych przepisów.

Remontujemy, odnawiamy, naprawiamy, izolujemy, modernizujemy i odnawiamy Twoje elewacje w Warszawie i okolicach, jeśli przeciekają, kruszą się lub izolacja nie jest już aktualna.

Nasze usługi dla elewacji Twojego domu:

 • projekt elewacji,
 • renowacja elewacji,
 • czyszczenie elewacji,
 • impregnacja,
 • podłoża,
 • malowanie elewacji,
 • gips,
 • izolacja termiczna.

Dzięki nowoczesnym materiałom i skutecznym technikom renowacji, a także nowej warstwie farby na elewacji, sprawimy, że Twój dom w Warszawie lub okolicach zabłyśnie nowym blaskiem. Ponadto służymy również radą. Sprawdź też nasze usługi malowanie elewacji Warszawa.

Możesz liczyć na naszą punktualność i dotrzymywanie terminów dostaw. Elastyczność nie jest dla nas obcym słowem.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Renowacja i remonty elewacji – Warszawa i okolice

Fasada jest bardzo ważna dla utrzymania wartości Twojego budynku. Wspieramy Cię wszelkimi usługami, które przyczyniają się do zachowania jej estetycznego wyglądu i sprawiają, że Twój dom jest także dokładnie wykonany pod względem rzemieślniczym.

Oprócz malowania elewacji Twojego budynku, wspieramy Cię na przykład w zakresie projektowania kolorystycznego, ochrony i zachowania wartości oraz innych usług.

Zalety renowacji/remontu elewacji

Renowacja lub remontelewacji (Warszawa i okolice) daje możliwość trwałego obniżenia kosztów ogrzewania i poprawy wyglądu elewacji. Mając naszą firmę u boku jako profesjonalnego partnera, Twoja elewacja zostanie szybko odnowiona przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

Zawsze gwarantujemy profesjonalną obróbkę – od fachowego doradztwa, przez uczciwe oferty, po perfekcyjne wykonanie techniczne.

Renowacja elewacji zabytkowych Warszawa

Chętnie skontrolujemy również Twoją zabytkową nieruchomość na miejscu w Warszawie i okolicach oraz przedstawimy przegląd szacowanych ram czasowych i oczekiwanych kosztów remontu. Niezależnie od tego, czy jest to fasada strukturalna, czy fasada z pełną izolacją cieplną, czy też renowacja fasady zabytkowej.

Jesteśmy właściwym kontaktem w zakresie profesjonalnego projektowania elewacji i renowacji elewacji. Posiadamy odpowiedni materiał i know-how dla starych budynków i zabytków – renowacja elewacji zabytkowych Warszawa.